Akreditētie kursi

Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs, struktūrvienība "PROFESIONĀLIS" -  ir akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 1996. gadā. Tās misija ir īstenot augstas kvalitātes profesionālās mācību programmas. Kopš 2012.gada skola regulāri iziet akreditācijas procesu katrā no programmām. Tagad ir piešķirta akreditācija līdz 2024.gada februārim.

 

Piedāvājam mācībām gan apjomīgas profesionālās bāzes programmas par galvenām prasmēm un zināšanām, gan arī šauri specializētos seminārus par Jūs interesējošām tēmām. Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli.

Izglītības dokumentus par katras programmas un semināra apmeklēšanu noformējam LV un ENG valodās.

 

Bencions Karlīns - pedagogs santehnikas nozares programmās. Izglītība: Rīgas Politehniskajā institūtā saņemts augstākās izglītības diploms siltuma, gāzes, apgādes un ventilācijas specialitātē ar kvalifikāciju "Inženieris-celtnieks". Ir pilnveidojis savas zināšanas un prasmes profesionālās pilnveides programmās, t.sk. "Sašķaidinātas gāzes apgādes sistēmu izbūves un ekspluatācijas uzraudzība", ir atestēts, kā atbildīgais par tvaika un ūdenssildamo katlu, spiedtvertņu, tvaika un karstā ūdens cauruļvadu montāžu, remontu un tehniksko apkopi. Pedagogam ir vairāk kā 30 gadu profesionālā pieredze darbā gan privātajos, gan publiskajos objektos Latvijā un ārvalstīs.