Par mācību centru RiS PROF

Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs, struktūrvienība "PROFESIONĀLIS" (izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 3360800107)- ir akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 1996. gadā.

Mūsu misija:  īstenot augstas kvalitātes profesionālās mācību programmas, kuras ļauj sagatavot darba tirgū pieprasītus speciālistus Latvijā, un citās Eiropas valstīs.

Kopš 2012.gada skola regulāri iziet akreditācijas procesu katrā no programmām. Tagad skolai piešķirta akreditācija līdz 2024.gada februārim.

Piedāvājam mācībām gan plašas profesionālās bāzes programmas, kuras palīdz apgūt galvenās profesionālās zināšanas un prasmes, gan arī šauri specializētos seminārus par Jūs interesējošām tēmām.

Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli.

Izglītības dokumenti: par katras programmas un semināra apmeklēšanu noformējam LV un ENG valodās.

bencions

Bencions Karlins

Ūdens, siltuma, enerģētikas nozares pedagogs

Izglītība: Rīgas Politehniskajā institūtā saņēma augstākās izglītības diplomu siltuma, gāzes, apgādes un ventilācijas specialitātē ar kvalifikāciju "Inženieris-celtnieks". Ir pilnveidojis savas zināšanas un prasmes profesionālās pilnveides programmās, t.sk. "Sašķaidinātas gāzes apgādes sistēmu izbūves un ekspluatācijas uzraudzība", ir atestēts, kā atbildīgais par tvaika un ūdenssildamo katlu, spiedtvertņu, tvaika un karstā ūdens cauruļvadu montāžu, remontu un tehniksko apkopi. Pedagogam ir vairāk kā 30 gadu profesionālā pieredze darbā gan privātajos, gan publiskajos objektos Latvijā un ārvalstīs.